logo - varianty || návrh logotypu || levné logo || ukázky logotypů || ceník - objednávka || další možnosti || KONTAKT - poptávka
v roce 2008 neomezené možnosti :-)
Firemni znacka
 
 

Nechci žádný levný šmejd.

Cena je příliš nízká (v "akci" dokonce bylo logo za 2008 Kč ) na to, aby firemní nebo produktová značka mohla být kvalitní. To je první co Vás patrně napadne. Je to pravda - cena je záměrně podhodnocená. Vytvořit dobré logo není práce na jeden večer. Je třeba nejprve porozumět tomu, co má značka vyjadřovat a na koho se má obracet. Jaký "pocit" má vyvolávat. Potom je třeba dostat ten správný nápad a ten graficky zušlechtit tak, aby splňoval požadavky estetické, ale i praktické. Správný logotyp (logo) musí nejen upoutat pozornost, snadno se zapamatovat a odlišit od konkurence. Je třeba, aby byl stejně dobře čitelný a srozumitelný v plnobarevných firemních tiskovinách jako na černobílých fakturách či razítku a dal se zvětšit i třeba na billboard. Logo, které získáte, takové vlastnosti mít bude. A levné je to proto, abychom Vás včas podchytili a udělali z Vás postupně další naše spokojené klienty :-) bez násilí...

Tomu říkáte levné logo ? Chci logotyp zadarmo !

Pravda, lze mít i logo zadarmo, jen se trochu obávám, že mu "něco" bude chybět. Pokud si to nemyslíte, navštivte některého "logorobota" - např. www.logomaker.com nebo výrazně horší www.cooltext.com (s těmito weby opravdu nemáme nic společného).

Je výsledek nějak ochuzen, když platím méně?

Samozřejmě že není. Dostanete nakonec všechno a ve stejné kvalitě, jako byste neplatili zvýhodněnou cenu. Jediné, co je pro vás "nevýhodné" je to, že se musíte zamyslet a sdělit nám co možná nejsrozumitelněji, co vlastně potřebujete. Tím se zkrátí čas potřebný na vyjasnění zadání a omezí počet variant. Naše dosavadní zkušenost nám totiž prozrazuje, že právě tápání a nejasnosti jsou to, co je nejdražší. Když víte, co chcete, nám se lépe pracuje, proto můžeme být i levnější.

Proč nabízíme nejprve logo?

Ze všech činností, které ateliér dělá, je návrh loga tou nejelementárnější. Je to základ, od nějž se mnoho dalších kroků odvíjí. Vyžaduje hodně úsilí, které se pak ale při další práci pro klienta zúročí. Když je logo dobré, jeho implementace do marketingových materiálů je radost. Rozvíjení základního motivu loga může být výchozím bodem pro další grafiku. Když je logo špatné, tísní se někde v koutku, aby nebylo moc vidět a grafika se musí vydat jinou cestou a logo vlastně potlačit. Je tedy i v našem zájmu, abyste měli dobré logo :-)

Logo versus logotyp

V textu se píše někde logo, jinde logotyp, pak zase firemní značka, symbol ... jak se to liší? Nebo je to všechno totéž?
Když to zjednoduším - Logo je toliko grafický symbol, logotyp je tento symbol doplněný o typografické prvky, nebo "pouze" hra s písmenky a jejich přetvarování. A protože se to často různě prolíná, tak se pojmy nepoužívají důsledně ;-) Když se registruje u Úřadu průmyslového vlastnictví, je z ní ochranná známka.

Služba je určena nejen malým firmám

Primárně je tento web směrován na potřeby menších firem a živnostníků. Péče, kterou práci věnujeme však není o nic menší, než když pracujeme pro "velké zákazníky". Prosto je otevřen dokonce i agenturám.
 

Chci levnější logo později

Chci navrhnout logo HNED >>>

typy log nic návrh loga nic ukázky logotypů nic logotypy - ceník
 
Copyright © 2008-2010 LOGO.OBJEDNAVKA.EU, provozuje: Ateliér grafiky a designu Heřmánek
 
Jaggni to!   stránka je validní HTML 4.01